3D TISK

Výroba originálních reklamních a dárkových předmětů pomocí nejmodernější technologie.

 

Co technologie 3D tisku nabízí? Pomocí 3D tisku jsme pro Vás schopni vytvořit prakticky jakýkoli reklamní, upomínkový nebo dárkový předmět. K dispozici máme široké spektrum barev i různých materiálů. Umíme vytvořit mnoho zajímavých tvarů. Stojí před Vámi velice moderní, na trhu prozatím nerozšířená forma propagace Vašeho jména.

Zaujměte své klienty, zaměstnance nebo blízké originálními dárky. Prezentujte svou firmu takovou, jaká je. Progresivní, vizionářská, inovativní.

 

Jak probíhá objednávka?

 

Nabízíme bezplatnou konzultaci, během níž Vám ochotně zodpovíme veškeré položené otázky ohledně Vašeho projektu.

Při následném osobním setkání s naším obchodním zástupcem, proberete veškeré detaily tak, abychom co nejpřesněji vyhověli Vašim požadavkům. Obchodní zástupce Vám rovněž vysvětlí proces výroby objednaných produktů.

Připravíme pro Vás grafický návrh výrobku. Náš grafik na základě podkladů z osobní schůzky s obchodním zástupcem vytvoří 3D model, který se stane předlohou pro vlastní tisk výrobku.

Nestřílíme od boku. Než zakázku pošleme do výroby, zhotovíme její prototyp. Obvykle následují další úpravy 3D modelu. 3D tisk je velice jemná technologie. 3D tiskárna musí být vždy správně zkalibrovaná. Každý druh filamentu (materiál, který se při 3D tisku používá) má jiné požadavky pro tisk.

Jakmile správně doladíme veškeré detaily, informujeme Vás o vyhotovení 3D prototypu. Po Vašem odsouhlasení, bude zahájena vlastní výroba.

Hotové zboží si můžete vyzvednout na naší provozovně v Jihlavě nebo jej expedujeme kamkoli v rámci ČR a SR. V případě využití služeb libovolné přepravní společnosti, účtujeme cenu poštovného.

Za kvalitu, provedení a rychlost dodávky hotového zboží ručíme!

 

Proč právě nás?

 

  •         Poskytujeme komplexní servis od objednávky po dodávku konečného výrobku.
  •         Pro výrobu 3D předmětů používáme výhradně kvalitní a ekologicky šetrné materiály na bázi plastu (filament).
  •         Naše firma se, mimo jiné, zabývá také výrobou tohoto filamentu. Proto je výsledná cena našich produktů bezkonkurenční.
  •         Jsme přímí výrobci všech našich finálních produktů.
  •         Sídlíme a vyrábíme na území ČR.

 

Setkali jsme se s řadou rozmanitých poptávek od klíčenek, přívěsků, vizitek přes otvíráky, flash-disky, směrovky, výstražné cedule až po sošky, dveřní klepadla nebo 3D model lidského srdce v životní velikosti určeného pro názornou školní výuku.

Dále si prohlédněte galerii níže. Tyto výrobky vznikly na základě požadavků našich klientů. Vidíte titěrný zlomek toho, co je možné pomocí 3D tisku stvořit.

Kontaktujte nás na tomto odkazu. Těšíme se na nové výzvy.

 

 

3D TISK