akce_kveten_letak2_venadesign_diana_michalova_copywriter

Počasí venkovnímu fotografování stále nepřeje. Využijte květnové akce na pronájem fotoateliéru!Ačkoli již máme květen, příznivé teploty na sebe nechávají čekat. Dámy své letní šaty nadále ponechávají smutnému pobytu v šatní skříni. Tyto mrzuté podmínky trápí natěšené umělce. Focení krásných dívek oděných do rozevlátých sukní v přírodě musí ještě posečkat. Máme pro Vás malé kompenzační řešení. Květnová akce na pronájem našeho fotoateliéru je nyní v plném proudu!

O co jde?

Akce spočívá na jednoduchém principu. Zájemci o pronájem fotoateliéru, kteří se registrují tento měsíc (tedy květen 2017), automaticky dostanou 2 hodiny pronájmu zcela zdarma!

Dobrou zprávou je, že nepodstupujete žádná rizika. Samotná registrace není nikterak zpoplatněna. Pakliže nebudete se službami našeho fotoateliéru spokojeni, jednoduše se nevrátíte. Prostřednictvím této akce Vás k ničemu nezavazujeme.

Co získám?

Dle stanoveného ceníku Venadesign stojí 2 hodiny pronájmu 400,–Kč. Vy je získáte gratis. Vyzkoušíte si práci v novém ateliéru. Možná vás nadchne a budete se rádi vracet. Zkušenosti jsou nejcennější komoditou. Nikdy jich není dost.

Co pro to udělám?

Stačí se bezplatně zaregistrovat na našich internetových stránkách www.venadesign.cz. Konkrétní odkaz týkající se fotoateliéru uvádíme zde. Rovněž se tu dozvíte další cenné informace o pronájmu.

Dárkové hodiny využijte do konce června tohoto roku. Pokud tak neučiníte, jejich platnost bohužel propadne.

Využijte zbrusu nové prostory!

Fotoateliér k pronájmu poskytujeme od zimy roku 2012/2013. Za tu dobu jsme ateliér dvakrát přestěhovali. V nových prostorách sídlíme od začátku letošního roku. Cílem této akce je informovat veřejnost o změně umístění fotoateliéru a získat další spokojené zákazníky.

Primárně se věnujeme 3D tisku, výrobě propagačních, upomínkových a dárkových předmětů, venkovní reklamou (plachty, cedule, polepy aut a výloh) a tvorbou webových prezentací. Se svou činností Vás seznámíme i na firemním facebooku.