fbpx

ŘEZANÁ GRAFIKA

K výrobě řezané grafiky (řezané reklamy) nám slouží dva řezací plottery – menší plotter šíře 60cm pro menší a jednodušší zakázky a velký plotter s optikou šíře 160cm pro větší realizace a pro přesný ořez z potištěných (velkoformátových) médií.

Řezaná grafika je vhodná pro vyřezání jednoduchých nápisů, log nebo obrázků. Motivy totiž vyřezáváme z nalepovacích plotterových fólií.

Tato technologie není vhodná pro výrobu mnohobarevné grafiky a nelze jí zhotovit polepy např. s fotkou, přechody, stíny apod. Takové zakázky realizujeme pomocí velkoformátového tisku (tzv. inkoustový plotter), velkoformátové tisky můžeme následně ořezat na, již zmiňovaném, plotteru s optikou. 

VZORNÍK

Vzorník fólií je k vidění na naší provozovně na ulici Mostecká 10 v Jihlavě.

INSTALACE POLEPU

Před instalací polepu není potřeba, abyste cokoli připravovali, veškeré očištění provedeme sami. Aby vám polep vydržel co nejdéle, je nutné po instalaci dodržet pár jednoduchých zásad. S těmito zásadami vás rádi a včas seznámíme. Lepení výloh a obdobných imobilních prvků musí proběhnout při venkovní teplotě vyšší než 10°C. Provádíme i odstraňování starých polepů.

UKÁZKA REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK